Вопросы и ответы

23.10.2010
Следует ли регистрировать IMEI в Украине?
Від 26.07.2014 p. набрав чинності Закон України № 1193-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру», згідно якого дозволи на ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України у смугах радіочастот загального користування, скасовано.

Ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв здійснюється на підставі вимог пункту 1 статті 291 Закону України «Про радіочастотний ресурс України».

Разом з тим, Український державний центр радіочастот нагадує, що згідно з частиною 1 ст. 25 Закону України «Про радіочастотний ресурс України», умовою застосування радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв на території України є документальне підтвердження їх відповідності технічним регламентам (декларація про відповідність).

Подробнее смотрите здесь



Узнайте больше

Телефон: +38068-350-1400

Skype: divident

Поиск

Расширенный поиск

Статьи